Serwis i gwarancja

Jeżeli zdecydowaliście się Państwo na zakup kotła w naszej firmie chcemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań aby wyprodukowane przez nas jednostki były w 100% doskonałe.


DLACZEGO KOTŁY FIRMY GROBELNY ?

Kotły posiadają wymiennik ciepła wykonany z atestowanej stali kotłowej o grubości od 5 do 8 mm. Grubość zastosowanej blachy zależna od wielkości kotła.


NOWOCZESNE SYSTEMY STEROWANIA

Stosujemy wysokiej klasy regulatory temperatury z wieloma funkcjami usprawniającymi pracę kotła, zabezpieczeniami przed nieprawidłowym działaniem i skutkami nimi powodowanymi, a jednocześnie dającymi oszczędności zużycia paliwa do 30% - funkcja Pid.


TECHNIKA PRODUKCJI - NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA

Powtarzalność wykonania elementów a co za tym idzie zwiększenie do maksimum powtarzalności wyrobów z zachowaniem zadanych parametrów końcowych kotłów dzięki zastosowaniu cięcia plazmą.


WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPONENTY

Stosowanie komponentów wiodących producentów. Sterowniki z najnowszym oprogramowaniem, części mechaniczne - motoreduktory, napędy, silniki, dmuchawy posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty.


SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

Ważnym aspektem zakupu kotła w naszej firmie jest to że po jego nabyciu nie zostajecie z nim Państwo sami. Zapewniamy fachowe doradztwo już przy wyborze kotła oraz dwuletnią gwarancję na jego prawidłowe funkcjonowanie. Jednocześnie każdy klient otrzymuje 3 letnią gwarancję na wymiennik ciepła w kotłach z podajnikiem.