O firmie Grobelny

Zakład Kotlarsko–Instalacyjny Rafał Grobelny jest przedsiębiorstwem z ponad 40–letnim doświadczeniem produkującym wysokiej klasy kotły centralnego ogrzewania, które przez wiele lat zyskały grono zadowolonych użytkowników w całym kraju. Nasza firma stale podnosi jakość oferowanych urządzeń realizując programy mające na celu zwiększenie sprawności urządzeń grzewczych z jednoczesnym zmniejszeniem emisyjności szkodliwych związków.

Produkowane kotły posiadają dostępne na rynku certyfikaty m.in. Urzędu Dozoru Technicznego w Łodzi oraz Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Kotły posiadają również świadectwo 5 Klasy i EcoDesign co się z tym wiąże są przyjazne dla środowiska naturalnego. Jednocześnie oferowane przez nas kotły podlegają dofinansowaniom na wymianę źródła ciepła z programu Czyste Powietrze.

W naszej ofercie znajdują się kotły:

  • na pellet z serii SLIM GROPEL, GROPEL i DS UNI BIO
  • na ekogroszek z serii EKO GROPEL i KLASTER 5
  • na zagazowanie drewna seria DS BIO
  • na węgiel seria DS UNI

W zależności od stosowanego opału, serii kotłów c.o., budowy i wyposażenia kotła oferujemy urządzenia grzewcze na paliwa stałe takie jak ekogroszek, pellet, węgiel i drewno w bardzo szerokim zakresie mocy grzewczych od 9 kW do nawet 700 kW. Kotły dużych mocy wykonujemy na indywidualne zamówienia Klientów.
Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości atestowanej stali kotłowej w połączeniu z innymi materiałami oraz wprowadzeniu ściśle nadzorowanych technologii wytwarzania osiągnięto wydłużoną żywotności produkowanych kotłów c.o. Elementy stalowe cięte są w technologii CNC i zaginane na cyfrowych prasach krawędziowych co daje najwyższą powtarzalność elementów składowych i gwarantuje zachowanie wszystkich parametrów konstrukcyjnych i projektowych wytwarzanych kotłów centralnego ogrzewania. Zastosowanie takiej technologii spalania sprawia, że parametry tych kotłów są nieporównywalnie lepsze od innych kotłów na paliwo stałe. Nasze wyroby chronione są patentami.

Prezentowane w ofercie firmy Grobelny kotły mają zastosowanie w kotłowniach ogrzewających obiekty wielorodzinne typu blokowego, budynki jednorodzinne, obiekty sakralne, plebanie, szkoły, szpitale, fermy drobiu, obiekty przemysłowe i komunalne, pawilony handlowe, warsztaty, szklarnie, itp. Wyposażamy je w nowoczesne urządzenia sterujące, które wydajnie i efektywnie regulują proces grzewczy. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii komunikacyjnych, kotły firmy Grobelny mają możliwość sterowania przez sieć internetową z dowolnego miejsca na świecie, zapewniając stały nadzór i bezpieczeństwo.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kotłów firmy Grobelny. Nasz personel, przedstawiciele handlowi chętnie doradzą w wyborze odpowiedniego urządzenia, które spełni Państwa wymagania. Jednocześnie zapraszamy na prezentacje i targi z naszym udziałem gdzie w naszym mobilnym stanowisku zaprezentujemy nasze kotły.