Dotacje na zakup i wymianę kotła

Formularz kontaktowy

Dofinansowanie na wymianę starych piecy na kotły pelletowe z programem "Czyste Powietrze"

Ciągle rosnące ceny energii oraz zanieczyszczenie powietrza sprawiają, że wiele osób rozważa modernizację swojego systemu grzewczego. Jednym z rozwiązań, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem, jest zmiana starych pieców na kotły pelletowe lub zagazowujące drewno. Aby ułatwić takie inwestycje i jednocześnie dbać o środowisko, polski rząd stworzył program "Czyste Powietrze", który oferuje atrakcyjne dofinansowanie dla właścicieli domów.

Program "Czyste Powietrze" skierowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą w których zainstalowane są przestarzałe piece na paliwa stałe. To rozwiązanie ma na celu poprawę jakości powietrza oraz zwiększenie efektywności energetycznej w gospodarstwach domowych.

Jeżeli szukasz najprostszego sposobu na uzyskanie dofinansowanie przy wymianie źródła ciepła skorzystaj z poniższego formularza i prześlij nam wiadomość. Możesz także wysłać do nas maila na adres dotacje@grobelny-pleszew.com.pl. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszelkie szczegóły.

Broszura informacyjna Czyste powietrze 1 - pobierz

Broszura informacyjna Czyste powietrze 2 - pobierz

Skorzystaj z poniższego formularza. Napisz do nas.