Sterownik NEON - NIEDOSTĘPNY

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GROBELNY
  • Waga: 1.5 kg
  • Dostępność: WYCOFANY Z PRODUKCJI

AKTUALNIE STEROWNIK NEON NIE JEST JUŻ DOSTĘPNY. STEROWNIKIEM, KTÓRY GO ZASTĄPIŁ JEST MIKROPROCESOROWY REGULATOR PRACY KOTŁA Z PODAJNIKIEM MULTISTER

OPIS PRODUKTU

Regulator temperatury do kotła NEON jest regulatorem z płynną regulacją mocy kotła przeznaczonym do kotłów na paliwa stałe z podajnikiem ślimakowym lub tłokowym. Sterownik NEON wykorzystujący algorytmy PID FUZZY LOGIC jest owocem wieloletniej pracy najlepszych programistów, czego dowodem są nowatorskie rozwiązania zaimplementowane w algorytmie spalania oraz algorytmie regulacji temperatury. Osoby zainteresowane nowoczesnym regulatorem NEON zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.


REGULATOR NEON STERUJE NIEZALEŻNIE DWOMA PROCESAMI:

regulacją temperatury - Algorytm PID II dostosowuje moc kotła do zadanej temperatury, dzięki czemu nie występują gwałtowne zmiany temperatury w kominie oraz w komorze spalania. Kocioł jest w stanie grzać przez cały czas, bez przestojów w mocą od 1% (stan podtrzymania ognia) aż do 100% (maksymalna moc kotła)

- regulacją procesu spalania - System Elastycznego Spalania (FSB Flexible Burning System). Sterowniki wyposażone w tą opcję mogą poprawnie spalać opał o kaloryczności różniącej się o 15% od nastawionej. Oznacza to, że zmiana kaloryczności opału w rozsądnych granicach nie wymaga korekcji dawki lub zmiany nastawy wentylatora. Ogień nie cofa się do kielicha ani nie występuje zjawisko wysypywania niedopalonego opału do popielnika.

UWAGA !!!

Poszczególne wersje sterownika mogą różnić się niektórymi opcjami w związku z udoskonalaniem produktów.